Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Alena Heribanová: Ako sa na nej prejavuje profesionálna deformácia?

Moderátorka a hlásateľka Alena Heribanová (66) je tvárou televíznej obrazovky už 43 rokov! Začínala ako hlásateľka v štátnej Československej televízii. Počas svojej kariéry moderovala niekoľko stoviek rôznych projektov. A to samozrejme zanechá na človeku profesionálnu deformáciu.

„Ja som taký empatický človek. Nie som obyčajná diváčka, ktorá sa len nechá baviť. Ja to vždy s nimi prežívam. Vždy, keď vidím kolegu ako vchádza na javisko, nastupuje u mňa ten pocit vzrušenia a koncentrácie,“ vysvetlila.

Alenu Heribanovú nedávno označili za najštýlovejšiu babičku v slovenskom šoubiznise. Vnúčatká ale nerozmaznáva. „Ja všetko konzultujem s rodičmi. Oni sú s deťmi dvadsať hodín denne a potom prídu k babičke. Ja sa poteším, keď prídu a poteším, keď odídu. Konzultujeme čo môžu a čo nemôžu a snažím sa ich udržať v norme,“ dodala šarmantná babička. Heribanová navyše priznala, že jej vnučky nepovedia inak ako Alenka.

V podcaste sa ďalej dozviete:

  • Ako vyzeralo moderovanie v časoch, keď začínala? Jednoduché to nebolo!
  • Čo ju spája s Viedňou?
  • V akej situácii pri nej stáli anjeli strážni?

Rannú kávu s Martinou Comisso a Lukášom Pinčekom počúvate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, o ktorom chcete vedieť viac.

Všetky rozhovory z Rannej kávy si môžete vypočuť TU.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.