Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Miriam Kalisová sa chystá na ďalšiu vysokú školu!

Televízna moderátorka Miriam Kalisová (36) sa okrem televíznej obrazovky nestratí ani v bežnom živote. Vždy niečo rada vymyslí a vyskúša. Počas uplynulých mesiacov napríklad vytvorila online skupinu pre ženy, ktoré potrebovali objať. Teraz už majú za sebou aj zopár osobných stretnutí a aj to Miriam motivovalo, aby sa opäť prihlásila na vysokú školu! „Motyka vystrelila! Od septembra idem študovať psychológiu. Povedala som si, že to aspoň vyskúšam, či sa mi to podarí skĺbiť s prácou, dieťaťom a so všetkým,“ prezradila v rozhovore.

Ak má čas relaxovať, siahne po hrnčiarskom kruhu! Ten si pritom kúpila len nedávno. „S hlinou robím už dlho. Na lekcii s hrnčiarskym kruhom som bola len raz. Nemám rada kurzy, kde si to zaplatíš a už tam musíš chodiť. Tak som si ten kruh kúpila domov a robím na ňom vtedy, keď ja chcem,“ vysvetlila moderátorka.

V podcaste sa ďalej dozviete:

  • Ako podľa nej bojovať proti zlomenému srdcu po rozchode?
  • Dozviete sa, že dcérka Mia je dosť tvrdohlavá. Ako to Miriam berie?
  • Ako sa dokáže popasovať s náhlym výbuchom smiechu pred televíznou kamerou?

Rannú kávu s Martinou Comisso a Lukášom Pinčekom počúvate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, o ktorom chcete vedieť viac.

Všetky rozhovory z Rannej kávy si môžete vypočuť TU.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.