Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Marko Igonda: Režiséri ma zvyknú trápiť!

​Herec Marko Igonda (47) je známy vďaka filmu Sviňa, no zahral si aj v rozprávke Legenda o lietajúcom Cypriánovi, či v seriáli Prázdniny. Na scéne už zažil naozaj čokoľvek! „Režiséri ma radi trápia. Napríklad Mariana Solčanská. Keď je mínus päťdesiat, zbožňuje ma vyzliecť donaha, ešte ma aj hodí do vody a chce aby som jej zahral ľúbostnú scénu. Keď je veľmi teplo, vtedy som naobliekaný,“ poznamenal Igonda. Markovi to ale neprekáža a robí to tak celý život.

Keď mal len 19 rokov, odsťahoval sa do Ameriky, kde pracoval na včelej farme. Často sa mu stávalo, že keď išiel vybrať z úľa med, stretol sa tam s medveďom. „Bolo to nebezpečné. Môj šéf si ale dokázal naniesť med na tvár a včely mu vytvorili bradu,“ zaspomínal si na staré dobré časy. Aj keď je to podľa Igondu krásne povolanie, nevie či by sa tým dokázal uživiť. Vie si však predstaviť, že by doma choval včely.

V podcaste sa ešte dozviete:

  • Ako sa musel popasovať s češtinou, keď hral v českých seriáloch
  • Relaxuje jazdou na motorke. Kam najďalej sa na motorke vybral?
  • Stal sa ambasádorom Národnej charitatívnej poľovačky. Čo vďaka nej dosiahli?

Rannú kávu s Martinou Comisso a Lukášom Pinčekom počúvate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, o ktorom chcete vedieť viac.

Všetky rozhovory z Rannej kávy si môžete vypočuť TU.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.