Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Patrik Herman: Prečo mu kamaráti posielali výhražné SMS?

Dlhoročný televízny moderátor Patrik Herman (46) má v skriniach dokonalý poriadok. Tričká poukladané v úhľadných komínoch a roztriedené aj podľa farieb. Keď ho raz aj s kamerou navštívila kolegyňa Oľga Záblacká a nazrela mu do skrine, začala sa hotová pohroma.

„Hneď po odvysielaní som dostal asi milión správ. Polovica chcela, aby som prišiel upratať aj k nim. Druhá polovica bola taká, že zabijem ťa! Partnerky totiž kamarátom hovorili, že ak si môže upratať Herman, môžu si upratať aj oni,“ s úsmevom priznal v rozhovore Patrik.

Táto reportáž ale spôsobila prevrat. Moderátor priznáva, že sa mu návštevy stále prechádzajú po spálni a kontrolujú, či to tak naozaj je. „Kolegovia raz robili reportáž o ľuďoch, čo chorobne upratujú. Mňa vtedy zavolali na rozhovor, bral som to ako krutý podraz,“ dodal.

Patrik sa počas svojho života sťahoval už 15-krát. Až raz skončí v televízii, má v pláne pracovať ako realitný maklér. „Viem erudovane poradiť. Keď budete kupovať byt, skúste zasvietiť všetky svetlá, aby vás neprekvapilo, že tam nie sú vyvedené káble. Skúste aj otvoriť okná, aby ste neboli prekvapení, že sa otvoriť nedajú a musíte ich všetky vymeniť,“ skonštatoval moderátor.

V podcaste sa ešte dozviete:

  • Prednáša na vysokých školách. Dokáže byť k študentom prísny?
  • Mal po rokoch v televízii krízu?
  • Prečo mu doma svieti záchodová misa

Rannú kávu s Martinou Comisso a Lukášom Pinčekom počúvate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, o ktorom chcete vedieť viac.

Všetky rozhovory z Rannej kávy si môžete vypočuť TU.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.