Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Bibiana Ondrejková: Vybrala som sa na dovolenku stopom. A okradli ma!

Bibiana Ondrejková (49) je naozaj akčná žena! Dabuje, moderuje ranné spravodajstvo v televízii, a dokonca sa pustila aj do písania detských kníh. Akčnosť v sebe nepoprela ani ako tínedžerka. S kamarátkou sa dohodli, že v lete pôjdu k moru.

„Vypýtala som si riaditeľské voľno, vtedy som klamala na riaditeľstve, že idem na letnú školu pantomímy. Ešte ma aj pochválili, aká som dobrá študentka. Vybrali sme sa stopom, bez peňazí, s batohom a zažili sme úžasný výlet,“ s láskou v hlase si zaspomínala Bibiana.

Na výlete im dokonca niekto ukradol pasy. A tak museli ísť aj do Paríža na ambasádu. Herečka ale poznamenala, že aspoň videli mesto.

Exkluzívne prezradila, že nový a dlhoočakávaný diel seriálu Priatelia sa už čoskoro dostane aj na Slovensko. Legendárni herci ho budú dabovať už v polovici júna!

Bibiana je mamou dvoch dospievajúcich dcér, obe majú veľký talent na jazyky. Herečka ale v rozhovore priznala, že sa už teraz teší na chvíle, keď bude babkou.

V podcaste sa dozviete:

  • Aký má vzťah k čiernemu humoru a kde ho zvykne využívať?
  • Čo si myslí o herečke Julii Roberts, ktorej prepožičiava hlas?
  • Či sa zaujíma o svojich budúcich zaťov

Rannú kávu s Martinou Comisso a Lukášom Pinčekom počúvate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, o ktorom chcete vedieť viac.

Všetky rozhovory z Rannej kávy si môžete vypočuť TU.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.