Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

PAŤKA JARJABKOVÁ: Počas rozhovoru sa neubránila slzám!

​Bývalá moderátorka legendárnej detskej relácie Od Kuka do Kuka Patrícia Jarjabková (63) študovala Strednú pedagogickú školu v Modre. Do dnešného vysielania jej zatelefonovala spolužiačka Ingrid, ktorá ju ako študentku veľmi pochválila. Pozdrav Paťke nechal aj Vašo Patejdl, s ktorým spolupracovala v rámci Hudobnej školy Paťa – Kuko – Vašo. Práve tieto dva momenty zarezonovali a Paťka sa neubránila slzám priamo vo vysielaní.

Z mediálneho sveta však odišla a momentálne pracuje ako realitný maklér. „Je veľmi dôležité mať dobrých susedov a tým, že ma ľudia poznajú, nemám problém zazvoniť susedke nado mnou a opýtať sa, ako sa jej tam býva,“ pochvaľuje si prácu v realitkách, hoci priznala, že je to veľmi náročné.

Keďže je roky spojená s legendárnou bábkovou postavičkou Kukom, zaspomínala si na náročné 8 až 10-hodinové natáčanie jedného dielu relácie. „Kukovi pomáhali traja bábkoherci, aby ožil. Všetci boli oblečení v čiernom, aby splývali s čiernym pozadím. Bolo to komické a veľmi tvorivé obdobie,“ zaspomínala si s úsmevom Paťka Jarjabková.

V podcaste sa ešte dozviete:

  • prezradila, že legendárny Kuko stále „žije“ a vieme, kde ho nájdeme
  • koľko ďalších funkcií musí Paťka zvládať ako realitný maklér
  • čo poradila ženám, ktoré sa dostali do ťažkej partnerskej situácie
  • akým adrenalínovým zážitkom sa rozhodla odmeniť seba aj svoju rodinu

Rannú kávu s Martinou Comisso a Lukášom Pinčekom počúvate každý pracovný deň od 6-tej do 10-tej! Po 8-mej aj so zaujímavým hosťom, o ktorom chcete vedieť viac.

Všetky rozhovory z Rannej kávy si môžete vypočuť TU.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.