Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Zopár tipov, ako pripraviť spálňu na JESEŇ

Septembrové dni ubiehajú jeden za druhým a vonku sa pomaly, ale isto končí leto. Nedovoľte, aby jeseň priniesla do vašej spálne daždivú a pochmúrnu atmosféru. Spríjemnite svoju obľúbenú miestnosť domu týmito nápadmi.

Jesenná farebná paleta

​Farby jesene síce nie sú také veselé ako tie letné, no v žiadnom prípade vášmu interiéru neuškodia. Jedná sa predovšetkým o farby, ktoré vidíme aj v prírode. Tieto pokojnejšie tóny môžete zakomponovať vo forme obliečok na vankúše alebo paplóny, no najlepšie spravíte, ak si na jeseň kúpite hrejivú farebnú deku.

Útulné prostredie s kobercami

​Nech už máte v spálni koberec, parkety alebo dlažbu, dekoratívny koberec v jesenných farbách dodá miestnosti na útulnosti. Jednofarebné koberce prinášajú pokojnejšiu atmosféru, zatiaľ čo vzorované pomáhajú optickým vlastnostiam izby.

Dekorácie a vôňa

​Ak máte v spálni prázdny priestor, vyplňte ho správnou dekoráciou. Nebojte sa rôzne ladených sviečok alebo drevených či porcelánových sošiek s jesennou tematikou. Zvoliť môžete aj jednoduchšiu alternatívu, ktorou je unikátny ručne vyrábaný medený svietnik. Nezabudnite však aj na ostatné zmysly. Potešte svoj nos vonnými sviečkami, tyčinkami či jesennými náplňami do difuzérov.

Zdroj: overstock.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.