Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

DRSNÝ odkaz Barbory Balúchovej: Nestarajte sa o moje nahé prsia, riešte radšej TOTO!

Pred niekoľkými dňami sa ukázala známa speváčka v jednom zo slovenských seriálov hore bez. Ihneď sa zdvihla vlna najrôznejších komentárov a reakcií. Barbora však všetkým posiela silné slová, ktoré by ste si mali prečítať aj vy.

Mrzí ma, že to čo bola podstata, nevnímate. Pýtate sa len, či boli moje alebo nie, ale to vôbec podstatné nie je. Ženy kedy ste boli naposledy na sone prsníkov? Toto je to PODSTATNÉ, čo by som chcela, aby ste si z toho odniesli a chodili pravidelne na prehliadky. To, že vás nič nebolí neznamená, ze ste zdraví. Prevencia je základ,“ odkazuje Barbora a pokračuje:

„Rakovina prsníka je celosvetovo najčastejším nádorovým ochorením a zároveň je najčastejšou príčinou úmrtia žien na onkologické ochorenie. V našej republike sa ročne diagnostikuje okolo 2000 nových prípadov. Postihuje ženy, ale i mužov. Vďaka pravidelným preventívnym prehliadkam úmrtnosť na karcinóm prsníka klesá. Preto vás prosím, choďte a chodievajte na všetky preventívne prehliadky a ak čo i len pár z vás pôjde kvôli môjmu príspevku na prehliadku, budem vedieť, že to všetko malo zmysel,“ uzatvára svoj príspevok.

Zdroj: instagram

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.