Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Ellie Goulding prehovorila o ŤAŽKÝCH ZAČIATKOCH svojej kariéry

34-ročná americká speváčka Ellie Goulding vystrelila na vrchol hudobného priemyslu, keď mala „len“ 20 rokov. Dobre vieme, že ak sláva prichádza príliš skoro, môže to so psychikou poriadne zatriasť. Príkladom je herec Macaulay Culkin (Sám doma), ktorého príbeh všetci dobre poznáme. Ellie sa však so slávou vyrovnávala trochu inak.

Hudobníčka mala vo svojich 20-tich rokoch vážne psychické problémy, ktoré vyúsťovali do panických záchvatov. V snahe získať svoje emócie pod kontrolu, sa speváčka pustila do intenzívnych tréningov. Výsledkom však nebola vyššia kontrola, ale odreagovanie sa od problémov. Ellie tvrdí, že síce nemohla mať emócie pod kontrolou úplne, ale vždy mohla ovládať, koľko bude cvičiť.

Veľa cvičenia viedlo k horšiemu stravovaniu, ktoré vnímala len ako palivo. Neuvedomovala si, že aj kvalita jedla prispieva k lepšiemu stavu mysle, a tak svoju stravu zanedbávala. Časom však prišlo uvedomenie, Ellie našla cestu zo svojich „low days“ a dnes dokonca pripravuje knihu – Fitter, Stronger, Calmer.

Ellie v značnej miere pri ovládaní jej mysle pomáha manžel Caspar Jopling a ich malý syn Arthur.

Ako zápasíte so stresom vy? Tiež ho potrebujete „vypotiť“?

Zdroj: goodto.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.