Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Ak chcete mať dokonalú pleť bez vrások čo najdlhšie, PRESTANTE robiť tieto 3 VECI!

Kto netúži po dokonalej pleti bez akné, pigmentových škvŕn či vrások? Ak robíte jednu z nasledujúcich vecí, okamžite by ste mali prestať.

1. Používanie odličovacích obrúskov

Nemáme na mysli klasické vatové tampóny, ale vlhčené obrúsky napustené micelárnou vodou. Väčšina čistiacich obrúskov obsahuje chemikálie podobné čistiacim prostriedkom a alkoholy, ktoré narúšajú prirodzenú rovnováhu pH pokožky. Tieto zložky môžu spôsobiť podráždenie a zanechať pokožku suchú, dehydratovanú a citlivú.

2. Príliš veľa púdru

Trápi vás príliš mastná či lesklá pleť? Zrejme sa ju snažíte zmatniť práve používaním poradnej vrstvy púdru. Tento zvyk by ste mali taktiež čo najskôr vypustiť zo svojej líčiacej rutiny. Príliš veľa púdru totiž vysušuje pleť, zvýrazňuje drobné vrásky a môže zbavovať pokožku prirodzeného jasu.

3. Vynechanie hydratačného krému

Ak ste si mysleli, že hydratačný krém je určený iba na tie dni, keď je vaša pleť extrémne suchá, mýlili ste sa. Podľa odborníkov je vlhkosť a hydratácia na prvom mieste v zozname priorít, ak chcete, aby pokožka vyzerala mladistvo. Ak nechcete mať už v 30 výrazné vrásky, nezabúdajte na kvalitný hydratačný krém.

Zdroj: whowhatwear.co.uk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.