Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Držíte prísun kalórií na uzde? Ovociu a zelenine sa určite nemusíte VYHÝBAŤ!

Snažíte sa obmedziť prísun kalórií a máte chuť na niečo sladké alebo osviežujúce? Potom vyskúšajte niektorý z našich tipov, po ktorých sa určite nebudete musieť cítiť previnilo. Práve naopak, tieto pochúťky vám zároveň posilnia zdravie!

Jablká

Jedno jablko denne vám pomôže vyhnúť sa doktorom! Jablká sú bohaté na rôzne živiny a vitamíny. Ich konzumácia znižuje riziko vzniku rôznych chronických ochorení. Jedno jablko obsahuje 32 kalórií.

Čerešne

Čerešňová sezóna prebieha v plnom prúde, tak nezaspite a rýchlo si bežte natrhať niekoľko hrstí. Čerešne sú bohaté na antioxidanty, vlákninu, vitamín C a draslík. 10 čerešní obsahuje približne 43 kalórií.

Cherry paradajky

Všetky paradajky obsahujú významný antioxidant lykopén, ktorý má protektívne účinky na srdce a chráni pokožku pred UV poškodením. Veľkou výhodou práve cherry paradajok je to, že každá z nich obsahuje len 3 kalórie!

Jahody

Jahody sú srdcovou záležitosťou väčšiny z nás. Vedeli ste však, že obsahujú významné polyfenoly, ktoré majú antioxidačné účinky? Jahody zároveň pomáhajú znižovať hladinu krvného cukru a obsahujú vitamíny C a B9. Keď k tomu pridáme skvelú chuť a len 3 kalórie na jednu jahodu, stane sa z tohto ovocia číslo 1 vo vašom jedálničku.

Zdroj: goodto.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.