Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Čerstvá mamička v slzách: Čo sa stalo známej moderátorke?

Niektoré okamihy materstva sú krásne, iné môžu dohnať k slzám. Čo prezradila známa mamička o svojom materstve?

Robko stále plakal…

Robko plače každý večer v tú istú hodinu, približne o 19:00. Prvé dni som si myslela, že sú to koliky (každý za tým vidí koliky). Dokonca mal nasadenú liečbu, ktorá nič nezmenila. Moja intuícia mi však našepkávala, že to s bolesťami bruška nesúvisí. Synčeka som naďalej pozorovala a pátrala som po tom, čo môže byť za večernou nespokojnosťou.

Dozvedela som sa o „Witching Hour” po slovensky čarovná hodinka, ktorá sa objavuje večer aj keď je napapaný, prebalený, poláskaný, netrápi ho bruško… Robko spustí nárek, pri ktorom som si mnohokrát poplakala spolu s ním. Občas plače polhodinu, niekedy dlhšie a inokedy len krátku chvíľu. Na upokojenie nepomáhalo takmer nič. Naša kreativita však nepozná hraníc a skúšali sme všetky kolísavé pohyby, nosenie, tíšenie a dokonca aj spev.

Občas som uplakaná aj ja

A potom sme objavili Ameriku: Robka najčastejšie ukľudní prso (zázrak) alebo nosič (ďalší zázrak). A dôvod prečo má tieto záchvaty plaču? To keby sme vedeli. Dočítate sa, že za tým môže byť vývin nervovej sústavy, preúnava, veľa vnemov počas dňa a jednoducho potrebuje cítiť rodiča. Nech už je za tým čokoľvek, snažím sa uvedomovať si, že je to len obdobie a raz mi bude za tým malým Robkom smutno.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: instagram

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.