Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Stala sa matkou krátko pred menopauzou: Dvakrát prišla o dieťa, dnes ich má dokonca 4!

S Karen sa život nemaznal, no dnes je z nej šťastná mamička štyroch detí.

Tesne po svojej dvadsiatke sa Karen vydala, no čoskoro museli s manželom čeliť obrovskej tragédii – ich prvé dieťa pôrod neprežilo. Karen mala pocit, že sa jej zrútil celý svet. O niekoľko rokov sa však s manželom rozhodli, že to skúsia opäť. Všetko vyzeralo byť v poriadku, tehotenstvo aj pôrod prebehli bez komplikácií. Rana prišla po troch mesiacoch, keď ich dcérka náhle prestala dýchať. Hoci sa manželia snažili, ich vzťah nevydržal takúto bolesť a v pokoji sa rozišli. Ako povedala Karen, doteraz sú dobrými priateľmi.

Po nejakej dobe si Karen našla druhého partnera, s ktorým sa vzali. Krátko po svadbe sa im narodil prvý syn. Ich šťastie pokračovalo a pár na svete privítal dokonca troch zdravých synov. Avšak po narodení posledného sa ich manželstvo rozpadlo a každý išiel svojou cestou. Karen zostala na väčšinu vecí sama, no nezúfala. Jej bývalý manžel sa o deti staral počas víkendov, takže Karen mala čas aj na oddych. Vďaka tomu stretla svojho dávneho kamaráta, s ktorým sa začali stretávať častejšie.

Najstaršie a najmladšie dieťa na jednej fotke.

Karen zistila, že s Richom majú veľmi veľa spoločného a perfektne si rozumejú. Hoci Rich nikdy nemal deti, jej synov si obľúbil a oni jeho. Postupne vzťah prerástol v niečo viac a dvojica si povedala svoje áno. Karen mala v tej dobe už 40 rokov, takže na dieťa najprv ani nepomysleli. Neskôr to však začali skúšať. Zo začiatku mali mnoho komplikácií a najmä strach. Po troch rokoch sa však stalo niečo, v čo už ani nedúfali – Karen bola tehotná! Páru sa podarilo priviesť na svet zdravú dcérku, ktorá dostala meno Mia. Karen však trápi menopauza, únava, zmeny nálad či návaly teplo. Sama však tvrdí, že nič neprekoná radosť z malej dcérky. S partnerom zvládajú výchovu aj napriek menopauze, ktorá ju často poriadne potrápi.

Zdroj: Mirror.co.uk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.