Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Chcela mať postavu ako Kim Kardashian, no takmer prišla o život!

Viaceré mladé ženy takmer prišli o život, keď začali užívať tabletky určené na zväčšenie kriviek. Neregistrované doplnky stravy sa stali hitom medzi mnohými mladými dievčatami. Tie sa neskôr podelili so svojimi hrozivými skúsenosťami.

Modelka Altou začala užívať tieto „zázračné“ tabletky, pretože túžila po postave, akú má Kim Kardashian. Po krátkom čase sa dostavili prvé nežiadúce účinky – silná únava a výrazné zmeny nálad. Ako sama podotkla, jej mama si začala myslieť, že je Altou tehotná. Pravda však bola celkom inde.

Rovnakú skúsenosť majú aj tri ďalšie ženy, ktoré chceli dokonalú postavu. Jedna z nich priznala, že po tom, ako začala užívať tieto tabletky, neustále zaspávala. Trápila ju silná triaška, ktorá jej nedovolila vykonávať ani základné úkony. Keď išla na nákup, neustále zaspávala a zachránil ju iba nákupný vozík.

Známa anglická youtuberka má ešte hrozivejšiu skúsenosť. Tabletky ju takmer pripravili o život. Večer si sadla do auta a vybrala sa na krátku cestu. Už po niekoľkých minútach ju prepadol spánok a ona havarovala. Nehodu našťastie prežila, no teraz varuje všetky dievčatá, ktoré by chceli vyskúšať čarovný Apetamín.

Zdroj: Mirror.co.uk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.