Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Prečo niektoré páry aj po 10 rokoch vyzerajú, akoby sa práve zamilovali? Poznáme odpoveď!

Odborníci sa zhodujú, že vzťahu môže škodiť, ak partneri trávia príliš mnoho času spoločne. Koľko času oddelene by ste mali tráviť, aby to prospelo vášmu vzťahu?

Aj vám sa už stalo, že ste si nevedeli predstaviť ani sekundu bez partnera? Stav prílišnej závislosti na partnerovi škodí nielen vám, ale aj vášmu vzťahu. Každý potrebuje tráviť čas osamote či s priateľmi. Ak si doprajete vo vzťahu priestor, budete si viac vážiť spoločné chvíle.

Odborníci sa zhodujú, že hranice a priestor vo vzťahu pomôžu, aby bol váš vzťah pevnejší. No nielen to – ak budete tráviť čas bez partnera, zrazu oživíte starú iskru, ktorá bola prítomná počas randenia.

Ak máte potrebu neustále pozerať na hodinky a vyčkávať partnera vo dverách, iba sa trápite. Namiesto toho skúste využiť čas, keď je váš partner s priateľmi či kolegami. Doprajte si relax a čas iba pre seba. Odborníci považujú prílišnú kontrolu za kontraproduktívnu a vyčerpávajúcu. Nevolajte partnerovi každých 15 minút, ani mu stále nepíšte smsky. Zamerajte sa na vlastný koníček a zabudnite na chvíľu na vzťah.

Zdroj: Bustle.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.