Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Ktoré cvičenie je pre vás to pravé? Vyberte si!

Aj vy stále skúšate nové diéty a nové druhy cvičenia? Nájdite si to pravé cvičenie, ktoré vás neomrzí a pomôže vám.

Silové cvičenie

Hoci klasické posilňovanie nie je pre každého, nemusí byť nudné. Posilňovať môžete so závažím alebo s vlastnou váhou. Ak nechcete schudnúť, ale potrebujete spevniť telo a nabrať svalovú hmotu, silové cvičenie je pre vás ideálne.

Balančné cvičenie

Získajte lepšiu rovnováhu, aby ste sa cítili pevnejšie nielen na nohách. Cvičenie jógy či tai chi posilní aj vašu vnútornú rovnováhu. Ak máte problémy s balansom, zhoršuje sa vám schopnosť udržiavať rovnováhu alebo máte pocit vnútornej nestability, vyskúšajte balančné cvičenia. jem

Strečing

Nejedná sa priamo o konkrétny druh cvičenia, no dôkladné ponaťahovanie vášho tela je veľmi dôležité. Strečing pomáha naťahovať svaly, prispieva k väčšej flexibilite a znižuje riziko úrazu pri športe. Strečing by nemali vynechávať najmä ľudia, ktorých trápia problémy s kĺbmi a bolesti šliach či svalov.

Aeróbne cvičenie

Takéto vytrvalostné cvičenie nazývame aj kardio. Takéto cvičenie zvyšuje srdcovú frekvenciu a dýchanie, prispieva k lepšiemu prekrveniu tela. Pravidelné cvičenie znižuje riziko vzniku srdcovo-cievnych ochorení. Skvelé je na chudnutie aj zlepšenie celkovej kondície.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.