Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Mladá mamička priznala, že deťom dovoľuje TÚTO vec. Okamžite sa stala terčom kritiky aj chvály

Jej deti môžu hocikedy používať mobil, tablet či počítač.

Keď mladá mamička uverejnila na TikToku video, v ktorom hovorí o svojich výchovných zásadách, mnohých pobúrila, no našlo sa aj množstvo ľudí, ktorí ju pochválili. Video s názvom: „Veci, ktoré robím ako posr**á matka, aby som si uľahčila život“ sa okamžite stalo hitom.

@siobhanstephenson__ VIP member at the @shit_mums_club ?? #foryou #shitmumsclub #mum #mumlife ♬ Che La Luna – Louis Prima

Jednou z jej zásad je, že deti môžu používať elektroniku kedykoľvek počas dňa. Nezakazuje im pozerať telku, videá ani sa hrať hry. Vysvetlila, že vďaka tomu má čas si vypiť kávu alebo si chvíľu oddýchnuť. Mnohí rodičia jej za tento prístup poďakovali, pretože vďaka jej videu sa necítia byť zlými rodičmi.

Tak rada vidím obyčajnú mamu, haha. Myslela som si, že som jediná, kto robí podobné veci,“ napísala k videu jedna z mnohých mamičiek.

@siobhanstephenson__ You all loved the last one here’s another ? really outing myself now lmao ? #foryou #mum #mumlife #shitmumsclub #justsurviving ♬ Che La Luna – Louis Prima

Zdroj: mirror.co.uk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.