Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Sima Magušinová (Martausová) si zaspievala v tradičnom KROJI: Vypočujte si novú pieseň Liptovské srdce!

Nádherná pieseň s klipom, ktorá chytí za srdce každého, kto miluje Slovensko a jeho krásy.

Piesne Simy Magušinovej (za slobodna Martausovej) sú autentické a osobné, ale novinka Liptovské srdce je predsa len osobná o trocha viac. Talentovaná speváčka a skladateľka ju prvýkrát zaspievala manželovi potom, ako si vyslúžili sviatosť manželstva. „Pieseň som zložila môjmu milovanému manželovi,“ prezradila sympatická speváčka.

Klip k piesni natáčali v okolí dolného Liptova a Sima sa v ňom predstavila v tradičnom liptovskom kroji. Nevyšla zatiaľ na žiadnom nosiči a neverejnú premiéru má za sebou. Pieseň Liptovské srdce zložila Sima ako prekvapenie pre manžela. Úprimný text rozveselí aj chytí za srdce a chytľavá melódia poslucháča roztancuje.

Rozhodla som sa ju nahrať a hrávať aj na koncertoch, aby nielen môj manžel, ale aj ľudia vedeli, ako ho mám rada. V klipe mám oblečený vzácny liptovský kroj, ktorý mi požičala kamarátka a použili sme aj pár mojich súkromných záberov z mobilu. Zábery kvetov, ktoré vije moja kamarátka Pivonka, sú symbolom malých krásnych neobyčajných vecí, ktoré v živote zažívame a ktorým dávame zmysel práve láskou,“ uviedla Sima.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: TASR, youtube.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.