Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Známa speváčka otvorene prehovorila o tom, či chce mať DETI: „Vaše otázky môžu ženy ZRAŇOVAŤ,“ odkazuje SIMA

Simona Hégerová, alias Sima, (25) sa rozhodla otvoriť tému, ktorá sa jej osobne dotýka.

Sima priznala, že so stúpajúcim vekom sa začali objavovať stále častejšie otázky týkajúce sa manželstva a tehotenstva. „Niekedy mám pocit, že byť 25-ročnou ženou, znamená donekonečna odpovedať na otázky o tom, kedy budeme mať deti,“ začína svoje rozprávanie sympatická speváčka, ktorá nepovažuje tehotenstvo a výchovu detí za svoje hlavné poslanie.

Ako hovorí Sima, je množstvo žien, ktoré sa na túto životnú úlohu tešia dlhé roky a je to pre ne splnený sen, no ona k nim nepatrí. „Mať dieťa je podľa mňa krásna životná udalosť, ktorú by som chcela raz zažiť tiež, ale nie je to moja životná priorita. Nie je to mojim cieľom živote, aspoň teda nie tou konečnou „zastávkou autobusu” na ktorej by som teraz chcela vystúpiť a ocitnúť sa v tom rodinnom živote,“ priznáva speváčka a dodáva, že otázky týkajúce sa plánovania detí jej prídu nielen nevhodné, ale aj zbytočné.

Odporúča ľuďom, aby sa na tehotenstvo prestali pýtať, pretože týmito, na prvý pohľad, neškodnými otázkami môžu zraniť napríklad ženu, ktorá deti mať nemôže.

A na záver odkaz všetkým zvedavcom:

Môj život je aj bez dieťaťa naplnený a šťastný, robia ma šťastnou moje ďalšie ciele a nesplnené sny, ktoré sa snažím dosiahnuť a keď sa raz rozhodnem mať dieťa, dám vám vedieť, keď mi narastie brucho!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.