Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Spríjemnite si letné dni novou skladbou od Bystríka Spievaj so mnou!

V skladbe môžete počuť aj hlas spevákovej manželky.

Pieseň som zložil a venoval mojej manželke. Opisuje nielen náš vzťah, ale celkovo vzťah medzi mužom a ženou. Preto sa v piesni spieva aj o tanci, pretože tak ako v živote, aj v tanci sa lepšie tancuje v páre. Aranžmán som načrtol najprv v mojom domácom štúdiu v Trnave a výsledný aranžmán a zvuk dopracoval náš dvorný producent Vladimír Randy Gnepa,“ hovorí autor piesne Bystrík.

Keďže som túto pesničku pôvodne chcel ako duetovú, tak vznikla myšlienka, že by tam mohla spievať aj moja manželka. Ona veľmi rada spieva, tak som jej jeden večer povedal, že by som tú pesničku chcel ako duet a či to neskúsi. A súhlasila. Tak som na druhý deň urobil v spálni provizórne štúdio, a tam to naspievala. Nato, že mala prvýkrát skúsenosť so spevom na mikrofón, tak jej to išlo veľmi dobre. Kým deti pozerali telku, tak ona to v spálni naspievala,“ doplnil Bystrík.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Klip ku skladbe Spievaj so mnou sa nakrúcal na štyroch miestach. Domáce scény v apartmáne v Trnave, jazda kabrioletom pri Dechticiach, Bystríkova scéna sa odohráva v prostredí schátraného starého trnavského cukrovaru a záverečná scéna pri vode na Záhorí.

Moja predstava videoklipu bola jasná. Aby klip bol jednoduchý, aby nakrúcanie netrvalo dlho a hlavne, aby som v ňom nemusel veľa účinkovať. Hlavné motto klipu bolo, aby to zobrazovalo náš vzťah a teda vlastne vzťah muža a ženy. Preto som oslovil môjho kamaráta Andreja Šišku. Veľmi talentovaný a šikovný človek, ktorý vytvoril scenár, stál za kamerou a aj si to zrežíroval,“ upresnil spevák a skladateľ Bystrík.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.