Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Britney Spears prehovorila o hrôzach, ktoré zažíva: KLAMALA som celému svetu!

Slávna speváčka si podľa svojich slov prešla obrovským peklom, ktoré stále nekončí.

Speváčka začala rozprávaním príbehu z roku 2019, kde bola údajne proti svojej vôli zadržiavaná v zariadení pre duševné zdravie. Peklo nastalo, keď sa Britney pokúsila zmeniť tanečný pohyb na skúškach – členovia jej tímu privolali terapeuta, vymenili jej lieky a zabránili jej v odchode. Nikto z blízkych jej nepomohol.

Moja rodina nielenže neurobila nič pre moje dobro, ale môj otec všetko to zlo podporoval,“ uviedla podľa magazínu The Hollywood Reporter. Odvtedy má depresie a nemôže v noci zaspať. „Klamala som a hovorila celému svetu, že som v poriadku, že som šťastná „, vysvetlila. „Nie som šťastná. Som taká nahnevaná. Je to šialené. A mám depresie. Plačem každý deň.

„Chcem len späť svoj život. Je to už 13 rokov a mám toho dosť. Naozaj som presvedčená, že toto opatrovníctvo je urážlivé a ponižujúce!“

Britney popisovala, že celý jej život bol v rukách jej opatrovníkov. Ak chcela vidieť svoje deti či partnera, musela sa správať podľa ich predstáv: „Keby som nespievala na všetkých koncertoch a nepracovala od ôsmej do šiestej, čo je 10 hodín denne, sedem dní v týždni, bez voľných dní, nemohla by som vidieť svoje deti ani svojho priateľa. Nikdy som nemala slovo vo svojom rozvrhu. Vždy mi hovorili, čo musím urobiť.“

Speváčka popísala mnohé ďalšie hrôzy a neprávosti, ktoré musí zažívať. Nemôže sa vydať ani mať deti. Každé jej rozhodnutie je závislé na tom, čo jej dovolí jej poručník. Hoci to znie neuveriteľne, skutočne je to tak. A nikto nevie, kedy bude Britney opäť slobodná.

Zdroj: bustle.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.