Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Spoznajte erotogénne zóny a začnite si užívať SEX celkom inak!

Všetci máme na tele niekoľko erotogénnych miest. Niektoré z nich sú extrémne citlivé a iné nám zase nespôsobia absolútne nič. Mnohí si však neuvedomujú, že medzi erotogénne miesta patria aj tie oblasti na tele, ktoré s pohlavným stykom nemajú v podstate nič spoločné. Viete, o ktoré miesta sa jedná?

Temeno hlavy

Temeno je plné voľných nervových zakončení a aj mierne česanie vám môže privolať husiu kožu po celom tele. Najcitlivejšími časťami sú oblasti hneď za ušami a tesne nad krkom.

Podbruško

Jemné dotyky v nebezpečnej blízkosti pohlavia dokážu byť obzvlášť vzrušujúce. Podbruško môžete stimulovať jazykom, perami, celými dlaňami alebo aj pierkom. Je to na vás!

Krk

Ak ide o krk, aj ten najjemnejší dotyk môže vyvolať chvenie celého tela. Ak skombinujete bozky s hladkaním zátylku a krku, blížite sa nezadržateľne k poriadnej dávke vzrušenia vašej partnerky.

Vnútorné stehná

Ďalším miestom, ktoré sa nachádza v nebezpečnej blízkosti pohlavia sú vnútorné časti stehien. Prechádzajte končekmi prstov z prednej strany na vnútornú stranu stehien a pridajte k tomu aj niekoľko horúcich bozkov. To, kam bude vaše láskanie smerovať, vám určite popisovať nemusíme.

Zdroj: healthline.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.