Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Recept na šťastný vzťah? Toto prezradila Soňa Skoncová!

Soňa tvorí so svojím partnerom pár už takmer 20 rokov. Aké je ich tajomstvo?

Spolu sme spoznávali svet

Roba, moju pr(a)vú lásku, som stretla ako 15-ročná. Modelingová kariéra na vzostupe, fotenie v Tokiu, Hamburgu , Los Angeles a jeden bez druhého. Diaľka bola prvou skúškou, ktorú sme zvládli, nie vždy na výbornú, ale prešli sme. Spoločne sme objavovali svet. Cestovanie nám zbúralo všetky stereotypy a rozšírilo obzory,“ hovorí Soňa a dodáva, že práve cestovanie ich inšpirovalo k založeniu spoločnej značky KUKU.

Naša láska je ako more

Dvojica je spolu už takmer dvadsať rokov. Navzájom sa učia, pomáhajú si zvládať mnohé skúšky a problémy, no zároveň zdieľajú radosť a krásne zážitky.

„Skoro dvadsať rokov sa spoločne učíme byť smelší a originálnejší, dovolíme si robiť chyby, spadnúť a znovu sa postaviť. A čo náš vzťah stále drží nad vodou? Predstavte si našu lásku ako hladinu mora, raz je pokojná, občas počuť vlnobitie až sa rozbúri, ale po búrke vždy vyjde slnko. Ak sa aj ponoríme, nevadí nám to, lebo pod hladinou vždy nájdeme vytúžený pokoj. Dnes držíme v náručí Robka juniora. Vďačnosť za syna nepozná hraníc, sme zaň vďační rovnako, ako sme vďační za hladinu mora,“ uzatvára sympatická moderátorka.

Zdroj: instagram

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.