Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Najúprimnejšia spoveď Meghan Markle: Už som nechcela žiť!

„Urobili sme všetko pre to, aby sme mohli ostať v kráľovskej rodine…“

Bolo to ťažké obdobie…

Harry a Meghan poskytli Winfreyovej napäto očakávané interview po tom, ako vo februári oznámili, že sa definitívne nevrátia k plneniu svojich povinností členov britskej kráľovskej rodiny. Ich vzťahy sú čoraz napätejšie a Meghan obvinila Buckinghamský palác, že šíri o nej a jej manželovi nepravdy. Palác predtým oznámil vyšetrovanie Markleovej správania po správach britských médií, že v minulosti šikanovala zamestnancov paláca.

Britský princ Harry a jeho americká manželka Meghan Markle uzavreli manželstvo v tajnosti tri dni pred oficiálnou ceremóniou, prezradila Meghan v rozhovore s americkou moderátorkou Oprah Winfrey:

„Vzali sme sa tri dni pred našou svadbou,“ povedala Meghan s tým, že manželské sľuby si vymenili v súkromí pred canterburským arcibiskupom Justinom Welsbym ešte pred tým, ako sa 19. mája 2018 konala na Windsorsom zámku oficiálna svadba vysielaná v televízii.

Meghan v úvode rozhovoru povedala, že do britskej kráľovskej rodiny vstúpila naivne, keďže o nej veľa nevedela. „Úplne som nechápala, čo je mojou úlohou,“ vyhlásila.

Bývalá herečka, ktorá je Afroameričanka, tiež uviedla, že jej manžel Harry počas tehotenstva, keď čakala syna Archieho, povedal o obavách a konverzáciách v kráľovskej rodine o tom, „nakoľko tmavá by mohla byť jeho pokožka, keď sa narodí“.
Podľa vlastných mala Meghan v ťažkých časoch v kráľovskej rodine dokonca myšlienky na samovraždu. „Jednoducho som už nechcela žiť,“ povedala v interview. „Myslela som si, že by to vyriešilo situáciu pre všetkých,“ dodala s tým, že kráľovská rodina jej uprela pomoc v oblasti duševného zdravia.

Radostná správa

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markleová prezradili, že ich druhé dieťa, ktoré sa má narodiť v lete, bude dievčatko. Uviedli to v rozhovore s americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou, ktorý v USA odvysielali v nedeľu večer. Išlo o výnimočný pozitívny moment v rozhovore, ktorý sa týkal prevažne ich problémov v kráľovskej rodine, približuje agentúra AP. Ich prvé dieťa, syn Archie, bude mať v máji dva roky.

„Mať chlapca a potom dievča, čo si môžete viac želať?“ povedal Harry, ktorý sa k interview pridal po tom, ako Meghan hovorila s Winfrey sama.
Harry poprel, že by nečakane prekvapil kráľovnú Alžbetu II. oznámením, že s Meghan sa nevrátia k plneniu svojich povinností členov britskej kráľovskej rodiny. Podľa jeho slov tomu predchádzalo viacero konverzácií.

Harry však povedal, že má pocit, že ho jeho otec princ Charles „nechal v štichu, pretože si prešiel niečím podobným. Vie, aké je to cítiť bolesť,“ uviedol s tým, že otec prestal reagovať na jeho telefonáty. Doplnil, že jeho otec i jeho brat princ William sú „uväznení“ v kráľovskom systéme.

V interview Harry hovoril tiež o svojich obavách, že sa zopakuje história, čím narážal na tragédiu okolo svojej matky princeznej Diany. Tá sa po rozchode s princom Charlesom odcudzila kráľovskej rodine a bola predmetom intenzívneho záujmu médií pred smrťou pri autonehode v Paríži v roku 1997.

„Urobili sme všetko pre to, aby sme mohli ostať v kráľovskej rodine,“ dodal Harry, podľa ktorého je jednoduchou odpoveďou na otázku, prečo s manželkou odišli z Británie, „chýbajúca podpora a chýbajúce porozumenie“.
Vzal som veci do vlastných rúk. Musel som to urobiť pre svoju rodinu,“ zdôraznil.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.