Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

VIDEOKLIP: Robo Opatovský, Oľga Záblacká a NEVERA!

On, ktorý sľuboval lásku do konca života, a aj by pre ženu zabil, to úplne pokašľal… blázon.

Text k skladbe aj réžiu videoklipu mala v rukách Oľga Záblacká.

„Mám pocit, že je to pokračovanie pesničky Keď muž miluje ženu. Oľga tvrdí, že každý by si mal spraviť svoju vlastnú predstavu a zapojiť vlastnú fantáziu, hovorí Opatovský a dodáva:On, ktorý sľuboval lásku do konca života a aj by pre ženu zabil, to úplne pokašľal…blázon.

Ženích, Slavomír Zich, celý čas nechápe, čo sa vlastne stalo. Jeho videoklipová manželka Dominika Dubayová našla v jeho mobile kompromitujúcu fotografiu. No namiesto toho, aby sa spýtala, čo to má znamenať, reagovala veľmi impulzívne. Dokonca Slava sotila oblečeného do ľadovej vody v bazéne.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Príbeh videoklipu nekopíruje celkom presne text piesne. Nechala som priestor fantázii diváka. Ten môže len dedukovať, či sa aféra vysvetlila, či zvíťazila láska nad pocitom žiarlivosti. Dievčatá a ženy robia často prehnane rýchle závery, vytvárajú si domnienky, ktoré sa nemusia zakladať na pravde, myslí si autorka hudby, scenára a režisérka videoklipu Záblacká.

Vo videoklipe si mladá dvojica užíva chvíle svadby, cestuje vlakom po Európe, až kým on neurobí osudnú chybu. „Hlavní predstavitelia to fantasticky zahrali a tvoria pár aj v skutočnosti, takže všetky emócie krásne zapadli,“ hodnotí Záblacká.

„Tá bolesť nepovolí, kým nezaspíš zas v mojom objatí. Za úlet na jednu noc, zostávam sám vo výčitkách zajatý.“

Zdroj: TASR; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.