Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Ďalšie NEZHODY v kráľovskej rodine? Meghan obvinila Buckinghamský palác zo šírenia lží!

Vojvodkyňa je nešťastná z tohto posledného útoku na jej charakter, najmä ako osoba, ktorá bola sama terčom šikanovania.

Meghan Markle obvinila Buckinghamský palác, že šíri o nej a o jej manželovi princovi Harrym nepravdy. Bývalá herečka to uviedla počas rozhovoru so svetoznámou americkou moderátorkou Oprah Winfrey. Vo štvrtok o tom informovala agentúra AFP.

Americká televízia CBS zverejnila krátku ukážku z rozhovoru, ktorý plánuje odvysielať v nedeľu 7. marca, len niekoľko hodín po tom, ako Buckinghamský palác oznámil vyšetrovanie Markle správania sa. Britské médiá totiž priniesli správy, že bývalá herečka v minulosti šikanovala zamestnancov paláca.

Netuším, ako mohli očakávať, že budeme po toľkom čase ticho, zatiaľ čo Firma hrá aktívnu rolu pri šírení neprávd o nás dvoch,“ povedala Markleová. Firma je ďalšie meno pre kráľovskú rodinu, často používané napríklad princom Philipom, pripomína britský denník Financial Times.

Kráľovská domácnosť… netoleruje ani nebude tolerovať šikanovanie a obťažovanie,“ uviedol palác vo vyhlásení. Markleová následne reagovala vlastných vyhlásením.

Vojvodkyňa je nešťastná z tohto posledného útoku na jej charakter, najmä ako osoba, ktorá bola sama terčom šikanovania,“ uviedol Markleovej hovorca. „Je odhodlaná pokračovať vo svojej práci zameranej na budovanie súcitu po celom svete a bude sa naďalej usilovať byť dobrým príkladom,“ dodal hovorca.

Britský princ Harry a jeho manželka oznámili vo februári, že sa definitívne nevrátia k plneniu svojich povinností členov britskej kráľovskej rodiny.
Harry a Meghan v súčasnosti žijú v americkej Kalifornii a očakávajú svoje druhé dieťa. Odvtedy, ako ukončili svoje kráľovské povinnosti, sa venujú charitatívnej činnosti a podpísali kontrakt s televíznymi stanicami a inými médiami v súvislosti so spustením svojho debutového podcastu.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.