Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Ešte stále nemáte darček na Valentína? 5 TIPOV na darček, ktorý zoženiete na poslednú chviľu!

Nepodarilo sa vám zohnať darček pre svojho partnera či partnerku? Nezúfajte! Týchto 5 skvelých darčekov zoženiete ešte dnes.

1. Domáca ochutnávka vína či piva

Nabehnite do supermarketu a kúpte si vlastný výber vín či pív. Doma potom pripravte romantickú ochutnávku s občerstvením. Uvidíte, že to bude veľmi príjemný večer a váš partner bude skutočne prekvapený.

2. Fotoalbum

Kedy naposledy ste v rukách držali fotoalbum plný spoločných fotiek? Že žiaden nemáte? V tom prípade je Valentín ideálny na to, aby ste to napravili! Vytlačte spoločné fotky, kúpte pekný album a večer môžete stráviť spomínaním na spoločné chvíle.

3. List

Romantické písanie listov takmer vymizlo z našich životov, Ručne napísané vyznanie lásky vystriedal Facebook, sms-ky či mail. Napíšte vašej láske list plný milých slov, ktoré si zaslúžia byť napísané rukou.

4. Naplánujte deň, ktorý strávite spolu

Hoci sa momentálne nedá príliš cestovať, stále spolu môžete stráviť príjemný deň. Začnite romantickými raňajkami do postele, pokračujte dlhou prechádzkou, objednajte si chutný obed, zahrajte si obľúbenú hru alebo si pozrite dobrý film. Večer si otvorte víno alebo uvarte horúcu čokoládu.

5. Domáce koláčiky

Miluje váš partner sladké? V tom prípade ho iste potešia čerstvo napečené a voňavé koláčiky. Je len na vás, či to budú perníčky v tvare srdiečok alebo sladučké muffiny.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.