Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Tento rok nám hviezdy doprajú LÁSKU aj VÁŠEŇ: Prečo bude podľa astrológie rok 2021 rokom lásky?

V roku 2021 sa môžeme tešiť na nové lásky aj vášnivé vzplanutia. Čo prezrádzajú hviezdy?

Tento rok prinesie niekoľko výnimočných vesmírnych okamihov, ktoré zvýšia naše šťastie pri hľadaní lásky, rozprúdia vášeň v našich vzťahoch a posypú všetky naše fantázie trochou romantického rozprávkového prachu.

Zmyselná Venuša je planétou lásky, romantiky a potešenia, zatiaľ čo divoký Mars je planétou sexu, vášne a túžob. Tieto planéty orientované na vzťahy vytvárajú tento rok šťastné spojenia, ktoré nám ponúknu skvelé príležitosti v láske – vrchol nastane v lete, keď sa spoja. Nestáva sa totiž často, že by došlo k ich spojeniu.

Jar je známa tým, že prináša nové začiatky. Ani tento tok nebude výnimkou. Je to preto, že 26. marca smeruje planéta Venuša až k žiarivému slnku, aby vytvorili špeciálny moment, ktorý je známy ako Venušin hviezdny bod. Toto zosúladenie prináša kúzlo, romantiku a vzrušenie z príjemného nového začiatku v láske.

Ešte významnejšia je konjunkcia vzťahových planét Venuša a Mars ktorá sa koná 13. júla v ohnivom Levovi. Tieto dve planéty sa stretávajú vo zverokruhu iba raz za dva roky a spojenie je naplnené vášňou a odvahou. Budete odvážnejší a sebavedomejší. Pripravte sa na vášeň a lietajúce iskry.

Zdroj: Bustle.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.