Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Ešte zháňate vianočné DARČEKY? Tieto vybavíte z DOMOVA a navyše niekomu pomôžete!

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí zháňajú darčeky na poslednú chvíľu, vitajte v klube. Tento rok to však môže byť trošku zložitejšie. Ak ak môžete, objednajte si darčeky radšej online. Tieto vám na 100% stihnú doraziť!

  • predplatné obľúbených novín či časopisu

Mnohé seriózne média pociťujú vplyv aktuálnej situácie a preplatené im môže veľmi pomôcť. Ak si neviete poradiť s darčekom, predplatné tlačených, ale aj online novín je skvelý tip.

  • poukážka do kaviarne, baru alebo reštaurácie

Aj kaviarne, reštaurácie či bary teraz potrebujú našu pomoc. Podarujte niekomu poukážku na ľubovoľný výber jedla a potešíte nielen obdarovaného, ale aj reštauráciu.

  • poukážka do fitness centra

Ak máte kamošku, ktorá sa už roky chystá cvičiť a chudnúť, potešte ju poukážkou do blízkeho fitka. A môžete chodiť obe!

  • predplatné online školenia

Na internete nájdete širokú ponuku rôznych vzdelávacích online seminárov, kurzov a školení. Táto doba je ideálna na vzdelávanie a dopĺňanie znalostí.

  • kurz cudzieho jazyka

Aj cudzí jazyk sa môžete učiť online! Máte v rodine niekoho, kto sa už dlho pokúša zlepšiť si svoju angličtinu? Potom je online kurz ideálny darček na Vianoce!

  • Skutočný darček

Nezisková organizácia Človek v ohrození tento rok opäť prináša možnosť darovať pod vianočný stromček dar, ktorý pomáha ľuďom v núdzi. Skutočný darček je perfektný, ak nechcete kupovať „capiny“.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.