Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Nuda vo vzťahu? Zmeňte to!

Ak sa vo vašom vzťahu prestali diať veci, ktoré by vás bavili, je na čase to zmeniť! Prinášame vám niekoľko rád, ktoré v tom pomôžu.

Zvedavosť je dôležitá. Vypytujte sa svojho partnera či partnerky na čokoľvek, čo vás zaujíma. Ak ste spolu dlhšie, môžete mať pocit, že o sebe viete všetko. To však vonkoncom nie je pravda. Nabádajte k tomu aj toho druhého.

Nájdite si niečo, na čo spolu budete tešiť. Naplánujte si rande, udalosť alebo nejakú výzvu. Diskutujte o krokoch, ktoré vás čakajú. Toto všetko môže medzi vami posilniť spolupatričnosť a úctu.

Najrýchlejším spôsobom, ako sa zbaviť nudy je začať blbnúť. Pripravte si navzájom obed, stretnite sa s novými ľuďmi alebo začnite spolu robiť niečo inak.

Vystúpte spoločne z komfortnej zóny. Je jednoduché stráviť spoločný čas pred seriálom či filmom, no rýchlo sa z toho stane nudná rutina. Vyskúšajte spolu niečo nové, napríklad spoločné varenie v kuchyni.

Ak v sebe máte obaja nespútaného divocha, vyskúšajte spolu niečo plné adrenalínu. Môže to byť napríklad kajakovanie, bungee jumping alebo kľudne aj sledovanie strašidelného filmu.

Zdroj: bustle.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.