Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Milí MUŽI, viete, čím potešiť ženu?

Dámy, posuňte tento článok vašim polovičkám!

Iste ste sa aj vy stretli s tým, že vaša partnerka od vás niečo chcela a vy ste ani za svet nevedeli prísť na to, čo to je. Vedieť, ako žene urobiť radosť, môže byť niekedy celkom oriešok. No verte, či nie – je to veľmi prosté!

Príjemné slová

Z našich rýchlych životov sa už takmer vytratili láskavé a hrejivé slová. Vašu partnerku iste poteší, ak jej zaželáte dobré ráno aj inak, ako pri odchode vo dverách. Zastavte sa a pozhovárajte sa, lebo príjemné slová dokážu potešiť každého.

Drobnosti

Mysleli ste si, že žena potrebuje drahé šperky, kyticu 99 ruží či kabelky? Tak to je veľký omyl! To, čo dokáže ženu skutočne úprimne potešiť, je skryté v detailoch. Napíšte jej ráno milý odkaz, pripravte chutné raňajky, alebo jej zabaľte obed do práce. Nechajte ju ráno pospať si a choďte s deťmi na prechádzku… Skúste porozmýšľať, čo má vaša partnerka rada a vy ste to dlho neurobili. Pripravte jej večer romantickú masáž, zapáľte sviečky a pustite príjemnú hudbu.

Pozornosť

Buďte k žene pozorný. Kedy naposledy ste pochválili partnerke jej výzor? Všímate si, čo nové má vaša partnerka? Určite ju poteší, ak jej pochválite aj manikúru, líčenie alebo outfit. Hoci sa vám to môže zdať banálne, partnerka potrebuje počuť ocenenie od muža. A na vás jej predsa záleží zo všetkých mužov najviac!

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.