Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Prečítaje si KRUTÝ PRÍBEH Lely Ceterovej, partnerky Karlosa Vémolu

Lela Ceterová a Karlos Vémola tvorili pár už nejaký čas, no po tom, ako sa prevalila Karlosova nevera, Lela sa odsťahovala. Dnes je všetko inak.

Ešte pred mesiacom bol vzťah Lely Ceterovej a zápasníka MMA Karlosa Vémolu oficiálne skončený. Avšak teraz je všetko inak a partneri spolu s ich spoločnou dcérkou Lili trávia mnoho času.

Hoci by sa mohlo zdať, že zlým dňom je koniec, Lela prezradila kruté tajomstvo, ktoré si rok nosila v sebe. Počas tehotenstva totiž čakala dvojičky, Lili mala mať súrodenca. O toto dieťatko však Lela prišla. Prečítajte si krutý príbeh, ktorý vyrozprávala Lela na svojom instagrame:

„Dnes som mala veľmi sentimentálny deň. Úsmev sa striedal s pocitom smútku. Na Insta som zverejnila snímku. Ale nie je aktuálna, je to spomienka. Keď pán doktor počul na ultrazvuku dve srdiečka, možno preto som na Lilinku tak veľmi naviazaná. Nech si myslia ľudia, čo chcú… Mne to nevadí.

Bola som veľmi šťastná, keď som zistila, že čakám bábo a naraz u lekára prekvapenie, keď videl na ultrazvuku a počul dve srdiečka. Aj napriek všetkým stresovým situáciám, ktoré mi spôsobovali istí ľudia. A možno aj toto prispelo k tomu, že sa to stalo. Nikdy na ten deň nezabudnem.

Nemohla som spať, prevaľovala som sa z boka na bok. Srdce mi bilo veľmi rýchlo. V noci na mňa skočil pes do postele, to som sa zľakla a sníval sa mi nadránom sen, že som potratila. Ráno som upratovala dom, varila a nesmierne ma boleli kríže. Začala som špiniť, a tak som sa rozhodla ísť na pohotovosť, môj najťažší deň… Jednému bábätku prestalo biť srdiečko…“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: instagram

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.