Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Títo ľudia sa zoznámili na Instagrame a doteraz sú zamilovaní!

Mysleli ste si, že na Instagrame sa dávajú iba virtuálne srdiečka?

Nicole, 37, & Andrew, 34

Nicole a Andrew sa zoznámili ešte v roku 2012. Keďže v tej dobe neexistovala funkcia, prostredníctvom ktorej by si mohli vymieňať súkromné správy, písali si navzájom komentáre. Po čase si vymenili telefónne čísla a dnes sú spolu už 7 rokov! Pred pol rokom sa im dokonca narodilo dieťatko.

Courtney, 32, & Jared, 34

Courtney našla Jareda pred 10 rokmi, keď si prechádzala účet ich spoločného priateľa. Začala ho sledovať a navzájom si dávali lajky a komentovali si fotky. Jedného večera Jared komentoval fotku Courtney so slovami, že je jeho „insta-crush“. Po chvíli chcel komentár vymazať, no nevedel, ako na to. Dnes sú manželmi a majú 3 deti.

Robin, 41, & Matt, 41

Robin sa s Mattom zoznámila v roku 2011 krátko po svojom rozchode. Na Instagrame si začali komentovať fotky, neskôr si vymenili zopár mailov a nakoniec začali využívať Skype. Celý svoj vzťah Robin dokumentovala prostredníctvom fotiek aj na Instagrame a ich prvé rande malo množstvo fanúšikov. Robin tvrdí, že stretnutie na Instagrame je ako stretnutie v kníhkupectve: autenticky skúmate a rozširujete svoje záujmy, narazíte na ďalších rovnako zmýšľajúcich ľudí v uličkách a občas dokonca začnete konverzáciu.

Zdroj: Bustle.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.