Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Katka Koščová otvorene o BODYSHAMINGU: Bulvár mi roky ubližoval

Speváčka prehovorila o tom, ako jej bulvár a spoločnosť roky ubližovali kvôli jej postave.

Keď sa pred niekoľkými dňami objavili správy o tom, že úspešná speváčka výrazne schudla, všetci ju začali chváliť a pýtať sa, ako to dokázala. Reakcia speváčky však mnohých prekvapila. Katka si totiž neželá, aby média neustále riešili jej postavu či štýl – je speváčka, a preto je dôležitý jej hlas, talent a hudba.

Váha nikdy nebola témou, ktorej som sa chcela verejne venovať. Vždy to odvádzalo pozornosť od toho, čo som reálne chcela povedať, či urobiť. Nakoniec zostávala tá Koščová, ktorá sa príšerne oblieka a k tomu ešte aj príšerne vyzerá,“ začala svoje rozprávanie speváčka.

Katka dodáva, že bulvár sa k ľuďom častokrát správa ako ku kusom mäsa, s ktorými môže nakladať tak, ako sa mu zachce. Tým im však neskutočne ubližuje.

Ten istý bulvár, ktorý ma dnes chváli a chce vedieť ako som schudla ma pri tej istej váhe akú mám dnes šikanoval pred rokmi. Chcú rozhovory a keď im povieme, že sa nebudem baviť o chudnutí povedia, že to asi neprejde cez redakčnú radu.
Ja sa o tom nechcem baviť. Chápete. Roky som sa tvárila, že mi bodyshaming nevadí, lebo sú predsa dôležitejšie veci, ale pravdou je, že som tým veľmi trpela,“ priznala.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: instagram

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.