Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Jasmina opäť OSTRO zareagovala: Toto je KATASTROFA!

Aj nevinná vianočná fotka môže v niektorých ľuďoch vzbudiť negatívne emócie.

Keď príde reč na rodinu, nežná Jasmina sa mení na levicu, ktorá svoju rodinu chráni zubami-nechtami. To sa potvrdilo aj pred pár dňami, keď moderátorka uverejnila fotku svojho synčeka Sanela. Pri fotke sa okamžite začali objavovať milé komentáre, no nechýbali ani drzé či nevhodné poznámky.

Jednou z nich bola aj otázka na Sanelovu plienku. To Jasminu okamžite nahnevalo a neznámej odpovedala dlhším komentárom.

Och toto je katastrofa, ľudia s reakciami ako Vy. Takže, aj keď vôbec nemusím vysvetľovať, ale aby ste sa nabudúce spamätali, keď budete niečo takto zbytočne riešiť: Za prvé, malý je niekoľko mesiacov odplienkovaný, má 2 roky aj 4 mesiace a ÁNO, dávam mu na noc plienku na spanie, aj keď zväčša býva úplne suchá, ale istota je istota.“

„Za druhé, aj keby ju mal do piatich – je to v pohode, nie je to nič, čo by ste Vy mali komentovať! Je to absolútne netaktné, riešiť takúto vec na profile akejkoľvek matky, pretože vývin je vec individuálna. A odpisujem sem iba preto, pretože presne pre také ženy, s takýmito poznámkami ako ste Vy, majú niektoré maminky, ktoré ľahko podľahnú hlúpym rečiam iných, stres, či má ich dieťa správny vývin. Maminy, má! Nič nie je podstatnejšie, ako načúvať vlastnému dieťaťu,“ uzatvorila rozhorčená Jasmina.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: instagram

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.