Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Jessie J opísala najhoršie chvíle svojho života: Prišla o to najcennejšie!

Sympatická speváčka prežíva naozaj ťažké obdobie.

Keď jej lekári pred nejakým časom oznámili, že zrejme nikdy nebude mať deti, Jessie J to nevzdala. Po rozchode sa rozhodla, že sa stane slobodnou matkou.

Jej prianie sa jej však nesplnilo a namiesto vytúženého dieťatka prišla krutá rana. Počas tretieho ultrazvuku lekár zistil, že bábätku prestalo byť srdce. V tom okamžiku sa speváčke zrútil celý svet.

Včera večer som sa s priateľmi smiala na tom, ako zvládne odohrať celý koncert bez toho, aby fanúšikovia zistili, že som tehotná. Dnes ráno som s plačom premýšľala, ako ho zvládnem bez toho, aby som sa zrútila,“ napísala Jessie J na svojom Instagrame.

To, že som otehotnela, bol zázrak sám o sebe a zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. Viem, že ho ešte zažijem,“ verí speváčka.

Hoci to mnohých prekvapilo, speváčka sa rozhodla koncert odohrať. Ako priznala, práve hudba jej pomôže zvládnuť toto náročné obdobie.

Chcem byť úprimná a nebudem skrývať svoje pocity. Chcem byť sama sebou tak veľmi, ako to len ide. Nielen kvôli mne, ale aj kvôli vám – môjmu publiku. A samozrejme kvôli môjmu dieťatku, ktoré urobili všetko, čo bolo v jeho silách.“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: instagram.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.