Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

ŠOKUJÚCE slová Adely: Neverím tomu, že každá žena je krásna!

Nedávno sa obľúbená moderátorka zamyslela nad krásou, Instagramom aj sebaláskou.

Na svojom Instagrame uverejnila fotku, na ktorej použila jeden z mnohých filtrov. Práve filtrom, make-upu a dokonalosti sa v nasledujúcich riadkoch venovala. V úvode svojho zamyslenia napísala, že aj veľmi pekné ženy sa spoliehajú na jemné či výraznejšie filtre.

Oháňame sa sebaláskou a ostýchame sa ukázať svoju ozajstnú tvár. Áno, aj ja mám na mojej „TV fasáde” pol kila líčidiel. Považujem ich za pracovný nástroj, za súčasť programu. Ale často, aj keď vystupujeme súkromne za seba, krútime sa neistotou. Sebalásku sme si podmienili,“ napísala moderátorka a dodala, že aj ona niekedy vyzerá zle. So zmenou jej výzoru sa však nemení emócia, ktorú pri pohľade na svoju tvár prežíva.

​“Nejako sme sa na tej nutnej kráse zasekli. Na jednej strane sa chceme genderovo vyrovnať a odmietame, ak nás spoločnosť vníma len ako objekty, na strane druhej sa ako objekty k sebe správame my.

„Len aby sme vyzerali čo najlepšie, keď bude svet hodnotiť tie naše vnútorné kvality”. Neverím ani tomu, že každá žena je krásna. Každá žena má potenciál v sebe prebudiť proces, ktorý ju nechá vyžarovať príťažlivo. Pre niekoho,“ uzavrela svoje zamyslenie.

Zdroj: instagram

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.