Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Jasmina Alagič sa vyjadrila k Zuzane Plačkovej: Som ŠOKOVANÁ, ale…

Jasmina natočila video, v ktorom uviedla svoj postoj k aktuálnej situácii. Okrem iného priznala, že hoci je z celej situácie veľmi šokovaná, Zuzanu nebude potápať a odsudzovať bez akýchkoľvek dôkazov o jej vine.

K zadržaniu Zuzany a jej manžela sa už vyjadrilo mnoho známych osobností. Na rozdiel od mnohých celebrít, Jasmina nemá tak jasný názor. Hneď v úvode svojho vyjadrenia uviedla, že ju zadržanie kolegyne a kamarátky šokovalo. Taktiež poznamenala, že každý dostane to, čo si zaslúži. Dobré aj zlé, a preto verí, že pravda a spravodlivosť sa ukážu aj bez našich názorov či vyjadrení.

Nemôžem nikoho odsudzovať, no ani obhajovať, ak nepoznám pravdu. Preto verím, že každý, nie len Zuzka, dostane to, čo si zaslúži,“ povedala Jasmina a dodala, že ak by sa dokázalo, že Zuzana je vinná, bola by naozaj sklamaná. „Na mňa však Zuzka vždy pôsobila ako mimoriadne príjemný a prajný človek, ktorý pomáhal iným ľuďom. Takže ak by bola odsúdená, ja si ju zapamätám takúto.“

V závere videa Jasmina priznáva, že ju sklamal postoj mnohých známych osobností. Taktiež ju prekvapilo, aké názory a vyjadrenia sa začali objavovať na sociálnych sieťach v súvislosti so zadržaním známej influencerky. „V živote by mi nenapadlo, koľko neznámych a nezainteresovaných ľudí si dokáže okamžite vytvoriť názor na situáciu, ktorá sa ich netýka,“ uzatvára Jasmina svoje vyjadrenie.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.