Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

LIFESTYLE S ADRIANOU: O vzťahoch mileniálov, novodobom randení a intimite

Dynamika vzťahov sa poznateľne mení.

Zatiaľ čo „v minulosti“ spolu ľudia vydržali zväčša celý život, teraz je úplne bežné a spoločensky prijateľné, že sa častejšie rozchádzajú, rozvádzajú, sú single a žijú v otvorených vzťahoch alebo iných, im vyhovujúcim formám partnerstva. Dnešná doba „praje“ online zoznamovaniu sa a vytráca sa skutočná intimita.

  • Akým spôsobom vnímajú mileniáli partnerské vzťahy v porovnaní s generáciami, ktoré tu boli pred nimi?
  • Do akej miery si nahrádzajú reálny kontakt s potenciálnymi partnermi virtuálnymi vzťahmi alebo sextingom?
  • Ako vyzerá budúcnosť zoznamovania (sa) a randenia?
  • Prečo sme neverní a nevieme úprimne komunikovať o našich intímnych a sexuálnych túžbach?

To sú otázky, ktorými sme „zasypali“ dve sympatické ženy. Jednou z nich je vzťahová a sex koučka SIMONA MAČOROVÁ. Jej cieľom je priniesť do vzťahov viac radosti, autentickosti a sexuálnej pohody. Venuje sa individuálnym sedeniam, tantre a tiež sexuálnej východe mladých v Spoločnosti pre plánované rodičovstvo. Druhou je „láskopriadka“ DIANA FABIÁNOVÁ. Vyštudovala dokumentárnu réžiu a preslávila sa svojím prvým celovečerným filmom Moon Inside You (Mesiac v tebe), v ktorom odtabuizovala ženskú menštruáciu. Momentálne finalizuje ďalší dokumentárny film o nevere a spolu s mužom pracujú na projekte LáskaTu, čo je živá zoznamka.

​​​​Víkendový oddych si s Adrianou Špronglovou užívate vždy v sobotu od 8-mej do 12-tej a v nedeľu od 8-mej do 11-tej! 🙂

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.