Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Chcete byť opálená čo najdlhšie? Poznáme TRIKY, vďaka ktorým vám letné opálenie tak skoro nezmizne!

Opálenie nemusí odísť hneď po skončení leta. Ako sa starať o pokožku, aby bola zlatistá čo najdlhšie?

1. Hydratujte

Ak chcete, aby bola vaša pokožka hnedá aj počas jesenných dní, musíte sa o ňu dôkladne starať. Prvým krokom je pravidelná a dostatočná hydratácia. Pokožku si každé ráno aj večer krémujte hydratačným krémom alebo olejom. Nezabudnite však hydratovať ani zvnútra – dodržiavajte pravidelný pitný režim, vyhýbajte sa sladeným nápojom.

Ak bude vaša pokožka dostatočne hydratovaná, nezačne sa vysušovať a šúpať. To by totiž znamenalo koniec letného opálenia.

2. Otužujte sa

Aby zostala vaša pokožka svieža a opálená, budete musieť vykročiť zo svojej komfortnej zóny a každý večer si pustiť studenú sprchu. Otužovanie je prospešné nielen pre vašu pokožku, ale priaznivo ovplyvňuje celý organizmus. Horúca voda je síce príjemným ukončením dňa, no vašu pleť vysušuje a podporuje šúpanie opálenej pokožky.

3. Zabudnite na píling

Patríte k milovníčkam pílingu a pravidelná exfoliácia je súčasťou vašej týždennej rutiny? Sklameme vás, no ak si chcete udržať opálenú pokožku aj pár týždňov po skončení leta, píling budete musieť vynechať. Ten je skvelým pomocníkom na začiatku leta, keď sa chcete zbaviť odumretej pokožky, no ak by ste si ho aplikovali na opálenú pokožku, hnedá farba by čoskoro zmizla.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.