Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Vyskladajte si perfektný kapsulový šatník na jeseň: Týchto 5 KÚSKOV môžete nosiť stále dookola!

Obľuba kapsulového šatníka stále stúpa, no to zrejme nikoho neprekvapí. Každý, kto miluje eleganciu a zároveň jednoduchosť, tento typ šatníka iste ocení. Čo by vám okrem koženej bundy nemalo chýbať počas jesenných dní?

Vďaka logicky vyskladanému šatníku totiž nemusíte vlastniť stovky rôznych kúskov, ale vystačíte si s niekoľkými základnými kúskami, ktoré môžete kombinovať stále dookola a vytvárať tak nové outfity. Ktoré kúsky sú jesennými MUST-HAVE?

1. Kožené oblečenie

Nohavice, legíny, či kabát z kože budú túto jeseň rozhodne IN a ich kombinovanie je naozaj skvelé. Hodia sa totiž ku všetkým jednoduchým, aj výraznejším kúskom a každému outfitu dodajú šmrnc.

​2. Trenčkot

O tomto kúsku by sme mohli písať vždy a stále, pretože ide o nesmrteľný odev, ktorý nikdy nevyjde z módy. Elegantný, jednoduchý a praktický trenčkot by vám rozhodne nemal chýbať ani túto sezónu.

3. Plisovaná sukňa

Midi aj maxi – je len na vás, akej dĺžke dáte prednosť. Nosiť ju môžete s lodičkami, teniskami a perfektne sa hodí aj k pohodlným teniskám. Nezabudnite si k nej obliecť trenčkot.

4. Kašmírový sveter

Opäť tu máme stálicu, do ktorej ak raz investujete, môžete ju nosiť každú sezónu. Kvalitný kašmírový či vlnený sveter vás príjemne zahreje a hodí sa k úplne všetkým kúskom kapsulového šatníka.

5. Kožené čižmy

Výhody tejto pohodlnej kvalitnej obuvi vám azda ani nemusíme predstavovať. Ak nájdete naozaj vyhovujúce kožené čižmy, počas jesene a zimy si už iné topánky neobujete.

Zdroj: whowhatwear.co.uk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.