Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Keeping Up with the Kardashians KONČÍ – viete prečo?

Po 14 rokoch natáčania prichádza srdcervúci koniec. Preslávená reality šou o rodinách Kardashian a Janner sa tento rok prestáva vysielať. Oficiálny dôvod síce vonku zatiaľ nie je, no mnohé príčiny sa už teraz diskutujú.

V minulosti bolo oznámených niekoľko planých poplachov o konci šou, no žiaden z nich sa nedočkal skutočného konca. V poslednej dobe sa však členovia oboch rodín postupne vzďaľovali od natáčania a začali si čoraz viac vážiť svoje súkromie. Reality šou bola v podstate projektom, ktorý otvoril dvere do celkom novej formy tohto žánru.

Sama Kourtney Kardashian opustila v roku 2019 šou so slovami: „Šou som natáčala nepretržite 14 rokov… Cítila som sa nenaplnená a prostredie nahrávania sa pre mňa stalo toxickým. Pripadalo mi nemožné, aby mi nahrávanie bralo takú časť z môjho života. Súkromie je niečo, čo som si začala vážiť a hľadanie rovnováhy medzi natáčaním a súkromím je veľmi ťažké.“

Niektoré zdroje tiež udávajú, že Kendall a Kylie Janner sa zo šou snažili dostať už roky tým, že začali pracovať na iných projektoch mimo reality show. Nakoniec je však jasné, že nech show skončí akokoľvek, členovia rodiny Kardashian budú vždy istým spôsobom v obehu.

Zdroj: popsugar.co.uk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.