Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Dcéra Maroša Kramára Tamara predstavuje svoj debutový singel So Sweet!

Tamara Kramar (21) pripravuje aj svoj prvý sólový album.

Sólový singel So Sweet je prvou ukážkou z pripravovaného EP v spolupráci s hudobným producentom Oliverom Fillnerom, ktoré spája Tamarino cítenie a charakteristický spev s modernou produkciou.

Svoj debutový singel Tamara zložila počas prvej karantény začiatkom pandémie na akustickej gitare. O produkciu a aranžmán sa postaral Oliver Fillner zo skupiny Rakovicky, ktorý prepracoval pôvodné demo do finálnej podoby v štúdiu LVGNC. Basgitaru, druhú gitaru a bicie nástroje nahral multiinštrumentalista Adam Noška. So Sweet je prvým náhľadom do dlhodobej spolupráce Tamary, Olivera a Adama, ktorí spoločne pripravujú celé debutové EP.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V spolupráci s režisérom Adamom Rohálom vznikol k piesni videoklip, ktorý sa pohráva s konceptom ironicky sladkého zvuku napriek relatívne trpkému textu piesne.

Pri rozmýšľaní nad vizuálnom pre So Sweet bolo pre mňa dôležité zakomponovať do celkovej pozitívnej a letnej atmosféry piesne trpkosť a nepokoj, ktorými sa zaoberá text. Preto sme ako symbol zvolili citróny, ktoré nás sprevádzajú celým videoklipom, a tak nenásilne napovedajú, o čom pieseň je,“ uviedla pre médiá speváčka.

Tamara Kramar je 21-ročná speváčka, skladateľka a multiinštrumentalistka pôvodom z Bratislavy, v súčasnosti žijúca a študujúca neurovedu v anglickom Brightone. Hudobnú kariéru odštartovala minulý rok niekoľkými spoluprácami, medzi ktoré patrí aj letný singel Mesto stratilo dych od kapely Hex či dueto s názvom Stop Holding On na albume od The Curly Simon.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.