Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Leto je konečne tu: Nezabudnite na dokonalú pedikúru!

Prišlo leto a to znamená jediné – obľúbené letné sandále! Nepodceňujte pedikúru a pripravte svoje chodidlá ešte dnes večer.

1. Dôležitá je najmä dostatočná hydratácia a odstránenie suchej pokožky. Suché päty naozaj nevyzerajú dobre. Čo urobiť, aby ste mali dokonalo hladké päty? Pripravte si kúpeľ a nohy si aspoň na 20 minút namočte. Do vody môžete pridať citrónovú šťavu či kúpeľovú soľ.

2. Akonáhle budete mať pokožku chodidiel dostatočne zmäknutú, môžete sa pustiť do pemzovania. Opatrne si odstráňte odumretú pokožku – použiť môžete klasickú mechanickú pemzu, alebo šikovný elektrický pilník.Nohy si nezabudnite poriadne nakrémovať. Na noc môžete použiť hydratačnú masku či exfoliačné ponožky.

Následne sa zamerajte na nechty. Tie by ste taktiež mali mať vždy upravené. Nemusíte ich mať nalakované, no vyhnite sa zničeným nechtom či lúpajúcemu sa laku. Kožičku v okolí nechtov si opatrne pozatláčajte dnu.

3. Konečne prichádza rad na našu najobľúbenejšiu činnosť – lakovanie! Vyberte si lak, ktorý sa vám páči, no nezabúdajte, že by mal ladiť s vaším outfitom. Nemusíte sa riadiť vaším vekom, no všeobecne platí, že tmavé farby pôsobia elegantne a decentne.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.