Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Bývalá SUPERSTARISTKA Barbara Piešová predstavuje chytľavú novinku o priateľstve!

Posledná víťazka obľúbenej speváckej súťaže predstavila novú pieseň Priateľ, ktorú naspievala so svojím kamarátom a speváckym kolegom.

Barbora Piešová prichádza s novinkou, tretím videom s názvom Priateľ, na ktoré si musela kvôli pandemickým opatreniam chvíľu počkať. Priateľ, ktorý jej vo videoklipe asistuje, český hudobník Michal Šafrata a zároveň kolega zo SuperStar, sa skôr na Slovensko nedostal.

„Michal je pre mňa jedna z najlepších osôb, akú som kedy stretla a pieseň Priateľ, ktorá je o ozajstnom priateľstve, považujem za jednu z najkrajších z môjho debutového albumu. S Michalom sme mali k sebe veľmi blízko už počas súťaže a vtedy sme si povedali, že nahráme aj spoločný duet. Je to pre mňa veľmi silná nahrávka, ktorá hovorí o tom, ako sme sa spolu spoznali. Mám ho naozaj veľmi rada, vážim si ho a čo je dôležité, nezabudli sme na seba. V každej našej konverzácii dominuje smiech a humor. Počas jedného spoločného telefonického rozhovoru po SuperStar, sme zrazu obaja držali gitary a len tak sme si hrali a znelo nám to veľmi dobre,“ objasňuje vznik piesne Barbora a dodáva: „Som zvedavá, ako sa ľudia popasujú s našou myšlienkou a nápadom v klipe, ako priateľstvo môže vyzerať, alebo naopak, ako by nemalo.“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Réžiu a kameru videoklipu nechala Barbora opäť v rukách Michala Lengharta a Viliama Drába z Emery Records.

Na nakrúcanie sme využili okolie môjho rodného kraja, kde sme točili na rôznych miestach v Prievidzi. Mali sme menšie problémy s koňmi, hlavne Michalov bol dosť splašený, báli sme sa s ním jazdiť a nechceli sme ho príliš stresovať. Vtipné boli časti klipu, keď sme skákali do bazéna, ktorý mal len 19 stupňov a my sme tam skoro zamrzli, ale na záberoch to nie je až tak vidieť,“ komentuje speváčka niektoré zábery z videa.

Šiltovka, mikina, tenisky, džíny, to je imidž poslednej víťazky SuperStar Barbory Piešovej, ktorá už má za sebou takmer rok v dravých vodách šoubiznisu a stále ostáva sama sebou. Okrem toho, že stihla vydať minulý rok svoj debutový album Som flegmatik, ale optimista a natočiť dva klipy k piesňam Dážď a Vesmír, má za sebou účinkovanie v programe Tvoja tvár znie povedome, kde potvrdila svoje spevácke kvality.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.