Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Story of Love: Celý život J. Bon Joviho v jednom VIDEOKLIPE!

V klipe nájdete aj nikdy nezverejnené rodinné fotky či videá.

Americká kapela Bon Jovi, ktorú pred časom uviedli do Rock’n’rollovej siene slávy, vydáva nový videoklip k aktuálnemu singlu Story Of Love. Ten je súčasťou ich pätnásteho štúdiového albumu 2020, ktorý zoskupenie vydalo vlani v októbri.

Video je inšpirované textom skladby a ukazuje čriepky z rodinného života speváka a skladateľa Jona Bon Joviho cez predtým nezverejnené rodinné fotografie a domáce videá.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Hoci som Story Of Love písal o svojej rodine, dúfam, že keď si ľudia pieseň vypočujú a pozrú sa na video, uvidia seba a svoju rodinu,“ komentoval novinku Bon Jovi.

Hudobné zoskupenie Bon Jovi vzniklo v roku 1983. Počas slávnej kariéry trvajúcej viac ako tri desaťročia si vybojovali miesto medzi najväčšími svetovými rockovými kapelami a boli uvedení aj do Rock’n’rollovej siene slávy. Na svojom konte majú viac ako 130 miliónov predaných albumov po celom svete a rozsiahly katalóg hitov. Skupina vypredala tisíce štadiónových koncertov vo viac ako 50 krajinách sveta pre viac než 35 miliónov fanúšikov. Výťažok zo vstupného na koncerty Bon Jovi len za posledné desaťročie presiahol jednu miliardu dolárov.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.