Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Obľúbený hudobný festival sa znova PRESÚVA!

Fanúšikovia jedinečného slovenského festivalu zostali poriadne sklamaní.

V poradí 24. ročník Pohody sa opäť presúva o rok. V plnej verzii sa festival uskutoční od 7. do 9. júla 2022. Organizátori sa tak rozhodli na základe konzultácií s expertmi. TASR o tom informoval PR manažér Anton Repka.

Je nám to ľúto, ale naše rozhodnutie považujeme za nevyhnutné a správne. Zároveň sme rozbehli prípravy na sérii malých festivalov, ktoré chceme na trenčianskom letisku urobiť už toto leto, a ktorým sme dali názov Pohoda on the Ground,“ uviedol Michal Kaščák za festivalový tím.

Všetky typy vstupeniek zakúpených na 24. ročník Pohody ostávajú v platnosti, týka sa to edície z roku 2020 i 2021. Ich prenesenie na budúci rok je tou najlepšou možnosťou, ako festival v týchto časoch podporiť,“ odkazujú organizátori. Zároveň však tým, ktorí to potrebujú, garantujú vrátenie plnej sumy za lístok. Organizátori sa snažia presunúť aj jednotlivých umelcov a kapely potvrdené na rok 2021 na budúci rok.

O rozhodnutí presunúť Pohodu, ako aj o pripravovanom podujatí budú hovoriť organizátori festivalu spolu s epidemiologičkami a ďalšími odborníkmi v streduje o 18.00 h počas livestream debaty na facebookovom profile festivalu.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.