Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

VIDEOKLIP: Xindl X predstavuje NOVINKU SebeLoveSong!

Vypočujte si horúcu novinku, ktorá je o láske k sebe samému!

Známy český spevák a skladateľ Xindl X (civilným menom Ondřej Ládek) predstavuje nový videoklip ku skladbe SebeLoveSong. Singel je predzvesťou pripravovaného albumu Terapie. SebeLoveSong opäť stavil na typický textársky rukopis Xindla X, plný slovných hračiek. Ako to už aj napovedá názov, pieseň je milostným vyznaním, teraz však k sebe samému.

„Asi väčšina piesní, ktoré kedy vznikli, sú o láske k druhej osobe, ale ešte som nenarazil na žiadnu, ktorá je o láske k sebe samému. Veď sa predsa hovorí, že kto nedokáže mať rád seba, nedokáže milovať ani nikoho iného. Tak som si povedal, prečo nezložiť pieseň o sebaláske, aj keď trocha neopätovanej, uviedol pre médiá Xindl X.

Klip režíroval režisér a zároveň muzikant Michal Skořepa. Scenár vymysleli spoločne. „Vzhľadom na tému prišiel Michal s nápadom, aby som v klipe zahral všetky úlohy. Našťastie, som ako pesničkár a scenárista zvyknutý sedieť naraz na niekoľkých stoličkách,“ doplnil Xindl X.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Bolo ťažké ustrážiť si všetkých Ondrov na pľaci, každý bol úplne iný. Ale nakoniec prišiel Xindl X a dal tomu poriadok,“ spomína na natáčanie Skořepa, ktorý mal na starosti réžiu, kameru a výsledný strih.

Nový klip je nielen predzvesťou nového albumu Terapie, ktorý Xindl X plánuje vydať na jeseň tohto roka, ale tiež pozvánkou na najväčší koncert Xindlovej tohtoročnej koncertnej sezóny v novej pražskej hudobnej sále O2 Universum. Pôvodne sa mal koncert uskutočniť už 30. januára 2021 v pražskej O2 aréne, ale vzhľadom na stále pretrvávajúcu pandémiu nebolo možné usporiadať koncert v plnom rozsahu a je presunutý na nový termín 25. novembra 2021 do nového priestoru O2 Universum.

Veľmi sa teším na všetkých, koncertovanie nám všetkým veľmi chýba. Príďte si s nami užiť spoločnú energiu, hudbu a všetko, čo nám celý minulý rok chýbalo. Samozrejme, máme kalendár plný presunutých koncertov z minulého roku, ale zakončíme ho pre mňa zatiaľ tým najzásadnejším v pražskom O2 Universum,“ dodal Xindl X.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.