Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Inšpirujte sa: Vianočné stromčeky u svetových celebrít

Hľadáte inšpiráciu, ako ozdobiť váš vianočný stromček? Prezrite si s nami ozdobené vianočné stromčeky svetoznámych celebrít.

Kate Hudson

​Americká herečka Kate Hudson to tento rok vzala s humorom a svoj post s vianočným stromčekom doplnila vtipnou nevinnou poznámkou „Skúsila som.“.

Kendall Jenner

​Vianočný kútik u modelky Kendall Jenner je tento rok útulný. Čaro stromčeka dopĺňa teplo z domáceho krbu a výhľad z veľkých okien.

Amanda Seyfried

​Biela farba snehu sa hodí na každý vianočný stromček a vie o tom svoje aj herečka Amanda Seyfried. Tá zvolila na tento rok kombináciu bieleho stromčeka s klasickým farebným osvetlením.

​Justin Bieber

Justin Bieber zdobil stromček spolu s partnerkou Hailey. Výsledkom je tradičný vianočný stromček s rôznymi ozdobami a bielym osvetlením.

Demi Lovato

​Americká speváčka, skladateľka a príležitostná herečka Demi Lovato zvolila pre tento rok stromček mimo všetkých konvencií. Darčeky tak budú ležať pod netradičným ružovým stromom s vetvami a bielym osvetlením.

Gigi Hadid

​U modelky Gigi Hadid a speváka Zayna Malika sa objavila bohatá výzdoba aj napriek veľkému vyťaženiu oboch čerstvých rodičov. Čo myslíte, zapáčil sa tento žiarivo ladený vianočný stromček novému prírastku do rodiny?

Zdroj: people.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.