Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Najnenávidenejšie hviezdy v hudobnom priemysle

Napriek tomu, že za sebou majú milióny predaných albumov a množstvo verných fanúšikov, nájdu sa aj ich neprajníci a nie je ich málo. Pozrite sa s nami na krátky prehľad najmenej obľúbených celebrít hudobného priemyslu.

Kanye West je americký rapper, spevák a hudobný producent, no svet ho pozná aj vďaka jeho veľkému egu. Mnohí sa pýtajú, či má vôbec niekto na planéte ešte väčšie ego.

Axl Rose je slávnym spevákom skupiny Guns N‘ Roses, ale mnohí ho poznajú aj vďaka jeho prehnaným požiadavkám a puntičkárstvu. Práve vďaka nemu sa album Chinese Democracy nahrával 10 rokov a stál 13 miliónov dolárov.

Úspešný amerických spevák Justin Bieber je tiež len človek a je známy tým, že má problémy dodržiavať dohodnuté časy. Do pamätí fanúšikov a haterov sa zapísal aj nelegálnym vlastníctvom opice alebo prirovnávaním seba k Ježišovi.

Ďalším muzikantom je rapper Lil Wayne, ktorý si vyslúžil prezývku „Malý magnet na súdne spory“. Spevák bol obžalovaný z neplatenia účtov za šperky, zo zranenia návštevníkov, z plagiátorstva či zo zanedbania platenia licenčných poplatkov. Zoznam však pokračuje…

Paul Hewson tiež známy ako Bono je spevákom skupiny U2. Okrem jeho nesporných hudobných kvalít je však známy aj svojou vysokou morálnou mienkou, s ktorou sa však stotožňuje čoraz menej ľudí vrátane jeho krajanov v Írsku. Niektorí ho označujú za pokrytca a vymysleli prívlastok „bonotónny“ namiesto monotónny.

Zdroj: msn.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.